O mně

Co je grafický design?

Grafický design je kategorie užitého umění. Výtvarné návrhy grafického designu jsou vytvářeny na objednávku za určitým účelem a jsou určeny k průmyslovému zpracování. Tiskem, realizováním trojrozměrných poutačů či nápisů, umístěním na dopravních prostředcích, billboardech, použitím na internetu, v televizi, filmu a dalších. Všechny disciplíny grafického designu – logo, logotyp, inzeráty, plakáty, letáky, typografie knih či časopisů, web design a nesčetně dalších jsou určeny k vizuální komunikaci.

Co ode mě můžete očekávat?

Cenovou nabídku, abyste věděli, co vše máte v ceně,

osobní zaujetí pro Váš projekt,

dodržování termínů,

zkrátka solidní jednání.

Jste-li malý živnostník, firma nebo nezisková organizace chtějte, aby vás veřejnost identifikovala podle dobře promyšlené a zapamatovatelné značky!
Nabízím zkušenosti a ráda Vám poradím, pokud si nebudete jisti se samotným zadáním nebo třeba s výběrem vhodných výrobních technologií. Zajímá mě zákazník, který hledá optimální řešení svojí vize a toho, jak by měl působit  nebo zaujmout na trhu ať už konkrétním produktem nebo službou. Firemní identita, neboli vizuální styl, který začíná logem a končí webovými stránkami, to je to oč tu běží.